Wyniki rekrutacji do IV edycji projektu POWER Ponadnarodowa mobilność uczniów (nr 2021-1-PMU-4394)

Miło nam ogłosić wyniki rekrutacji do IV edycji projektu POWER Ponadnarodowa mobilność uczniów (nr 2021-1-PMU-4394). Poniżej publikujemy szczegółową listę rankingową. Lista nie zawiera nazwisk osób, które nie spełniły wymagań formalnych, nie złożyły wymaganych dokumentów w terminie, nie przystąpiły do większości etapów rekrutacji lub złożyły rezygnację.

Publikujemy także LISTĘ GŁÓWNĄ osób, które zostały zakwalifikowane do udziału w zajęciach przygotowawczych (kurs j. hiszpańskiego i angielskiego) oraz mobilności do Hiszpanii, a także LISTĘ REZERWOWĄ zawierającą nazwiska osób, które zapraszamy do uczestnictwa w działaniach przygotowawczych (kurs j. hiszpańskiego i angielskiego). Osoby z listy rezerwowej wciąż mają szansę na wyjazd, w przypadku zaistnienia okoliczności, które uniemożliwią wyjazd kogoś z listy głównej.

Jednocześnie zapraszamy na spotkanie z koordynatorem projektu, p. Ewą Nowak, które odbędzie się w dn. 15.06.22 (najbliższa środa) o godz. 11 na korytarzu na II piętrze. Obecność obowiązkowa.

Lista GŁÓWNA

  1. Natalia Przedwój 1ER               33pkt
  2. Asmina Drabik 1ER                    32pkt
  3. Alicja Pyszczek 1ER                    31pkt
  4. Maciej Kędzierski 2E2                30pkt
  5. Liwia Kalińska 2Lg                      32pkt
  6. Jakub Mazur 2Lg                        31pkt
  7. Antoni Rylski 1Lgs                      30pkt
  8. Sebastian Karsznia 1Lgs            36pkt
  9. Łukasz Tarnowski 2Hpt             32pkt
  10. Filip Borowiecki 3E1p                32pkt
  11. Kamila Faryna 3E1p                   32pkt
  12. Patrycja Żyła 3L1p                      33pkt
  13. Łucja Kundys 3Lg2p                    31pkt
  14. Aleksandra Jabłońska 3Lg2p    33pkt
  15. Bartłomiej Goguła 3Spp            31pkt

Lista REZERWOWA

  1. Natalia Tarkowska 2Pht        29pkt
  2. Zuzanna Woźniak 2Hpt         29pkt
  3. Hubert Dróżdż 3Lg2p             29pkt
  4. Wiktoria Krupa 1ER                28pkt
  5. Karol Pająk  2Lg                      28 pkt
  6. Nadia Tkaczyk 2Lg                  28 pkt
  7. Aleksandra Czarnecka 2Hpt  28pkt

 Komisja rekrutacyjna