Nauczyciele

  • dyr. Aneta Stańczyk (SŃ) – język polski
  • v-ce dyr. Małgorzata Zaraś (MZ) -historia
  • v-ce dyr. Anetta Burandt (BU)- chemia
  • kierownik szkolenia praktycznego Sylwia Płaskocińska (SP) – przedmioty zawodowe
  • kierownik szkolenia praktycznego Katarzyna Kwiecień (KI) – przedmioty zawodowe
  • Banaszkiewicz-Leszczyńska Małgorzata (ML)-historia
  • Ks.Grzywacz Rafał (RG)- religia
  • Bomba Ignacy (ww) – przedmioty zawodowe
  • Bartold Krzysztof (VT) – język angielski, wychowawca klasy 3L2p
  • Bieniek Iwona (IB) – matematyka
  • Burzyńska Marzena (MB) – wychowanie fizyczne, biologia
  • Chmielnicka Maria (MC)- przedmioty zawodowe, wychowawca klasy 4E1p
  • Długosz-Suchecka Elżbieta (ED) – język angielski
  • Drużdżel Marzena (MD) – język angielski
  • Fudala-Borowska Dorota (DF) – przedmioty zawodowe
  • Gregorczyk Anna (GR) – język angielski, wychowawca klasy 3Lg
  • Domagała Agnieszka (BK) – przedmioty zawodowe, wychowawca klasy 1S
  • Gunia Bożena (BG) – geografia
  • Hartmann Marta (MH) – przedmioty zawodowe
  • Iwańczyk – Nawrot Renata(RI)- język polski
  • Jakubowska Katarzyna (VA) – język angielski, wychowawca klasy 3Hpt
  • Janicka Marta (VC) – język niemiecki
  • Jurkowska Edyta (EJ) – język polski, wychowawca klasy 4Lg2g
  • Kaźmierczak Ilona (IK) – język angielski
  • Kliszewski Marek – geografia
  • Kotowicz Agnieszka (KT) -wychowanie fizyczne, wychowawca klasy 4Spp
  • Komosa Agnieszka (KM) – statystyka
  • Konwa Aneta (KN) – historia, wos, wychowawca klasy 2HP
  • Kondraciuk Adrian – wychowanie fizyczne
  • Kowalewski Michał (KW) – wychowanie fizyczne
  • Kowalski Jacek (BB)- język niemiecki, język angielski, doradztwo zawodowe, wychowawca klasy 1ER
  • Kozłowska Barbara (BK) – przedmioty zawodowe
  • Krosta Agata (AA) – przedmioty zawodowe
  • Król Urszula (EO) – przedmioty zawodowe, wychowawca klasy 3E2
  • Kwiecień Dagmara- przedmioty zawodowe
  • Lesiak Monika – pedagog specjalny
  • Lipiec Agnieszka (AL) – matematyka
  • Łyżwińska Justyna – pedagog
  • Mastalerz Bożena (PV) – fizyka
  • Markowska Ewelina (EM)- przedmioty zawodowe, wychowawca klasy 3E1
  • Milczarski Zbigniew (ZM) – religia
  • Mizera Agnieszka (ZV) -język angielski
  • Mortka Marta (MM) -przedmioty zawodowe
  • Molenda Łukasz – historia
  • Niewiadomska Dorota (DN) – biblioteka
  • Nogaj Łukasz (ŁN)- historia, przedmioty zawodowe, wychowawca klasy 1E
  • Nowak Ewa (EN) – język angielski, wychowawca klasy 2Lg
  • Nowocień Artur – informatyka
  • Olszewska Małgorzata (MO) – wychowanie fizyczne
  • Ołowiak Beata (BO) – język niemiecki, wychowawca klasy 4E2g
  • Pankowska Katarzyna (PA)- wychowanie fizyczne
  • Patyk Karolina (KP) – biblioteka
  • Patyk Mariusz (MP) – wychowanie fizyczne
  • Pawłowska Magdalena (PW) – przedmioty zawodowe
  • Podsiadła Justyna (PJ) – język angielski, wychowawca klasy 4Spg
  • Pyszczek Monika (PY) – wychowanie fizyczne, wychowawca klasy 4Ptg
  • Rdzanek Ewa (ER) – język niemiecki
  • Rutka Patryk (RU)- przedmioty zawodowe
  • Sadkowska Aneta (EV) – matematyka, informatyka
  • Sawicka Agata (AS) – religia
  • Sikora Kamila (KS) – przedmioty zawodowe
  • Sikorska Teresa (TS) – przedmioty zawodowe
  • Słomczyńska Ewa (ES) – przedmioty zawodowe
  • Soból Emilia (SB) – przedmioty zawodowe
  • Stawiński Bohdan (ST) – edukacja dla bezpieczeństwa, BHP
  • Stępniak Katarzyna (SĘ) – geografia, wychowawca klasy 3LgS
  • Suchecka Magdalena (MS) – język angielski, wychowawca klasy 4E1g
  • Surma Sylwia (SS) – przedmioty zawodowe, wychowawca klasy 4Hp
  • Swat Barbara (BS) – język angielski
  • Szczepaniak Marzena (SC) – matematyka, wychowawca klasy 2LgS
  • Szczepaniak Paulina (PS) – matematyka, informatyka
  • Szczepanowska–Bartosiewicz Magdalena (SE)-przedmioty zawodowe
  • Sztobryn – Głowińska Beata (SG) – przedmioty zawodowe, wychowawca klasy 4E2p
  • Szymczyk Katarzyna (SY) – przedmioty zawodowe
  • Szymkiewicz Magdalena (SK)- język angielski, wychowawca klasy 1L
  • Ślarzyńska Malina (MŚ) – język niemiecki, wychowawca klasy 4L1g
  • Trojanowska Monika (MT) – przedmioty zawodowe, wychowawca klasy 4Ptp
  • Tuźnik Emilia (ET) – przedmioty zawodowe
  • Wierzbicka- Krzak Agnieszka (AW) – język angielski, wychowawca klasy 1HP
  • Wiśniewska Monika (MW) – przedmioty zawodowe
  • Własiuk Anna (WŁ) – język niemiecki, wychowawca klasy 1LS
  • Zubańska Anna (AZ) – chemia
  • Żurowska Jolanta (JŻ) – język polski